BİZE ULAŞIN
Sinema Gösterimi

10 Mayıs 2019 tarihinde Gaziemir Meydan'da yapmış olduğumuz Seydiköy'den Gaziemir'e adlı oyunumuzun sinema gösterimine tüm Seydiköy'lü ve Gaziemir'li Dostlarımızı Bekleriz...

Detay
Seydiköy'den Gaziemir'e

20 ve 21 Şubatta iki gece Seydiköy'lü ve Gaziemir'li Dostlarımızı Oyunumuza Bekleriz .

Detay
TÜRK HALK MÜZİĞİ KORUSU KONSERİ

“Seydiköylüler Derneği’nden bir etkinlik daha”

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı tüm Seydiköy’lülere ve Gaziemir’lilere teşekkürlerimizi sunarız, bizlerde sizlere elimizden geldiği kadar etkinlik yapmaya ve emek vermeye devam edeceğiz.

Bildiğiniz gibi 09.02.2019 Kuşadası’nda hep birlikte dernek balo gecesinde buluştuk ve ardından iki gece (20-21.02.2019) AKM’ de derneğimizin tiyatro oyunu oynadık.

Şimdi de 13.03.2019 AKM’de Seydiköylüler Derneği TÜRK HALK MÜZİĞİ KORUSU KONSERİ olacaktır. Bizler 13.03.2019 günü saat 20.00’de AKM’de olacağız, bu muhteşem konserde sizleri de tekrar aramızda görmek istiyoruz. Not: Bir etkinlikte Mayıs ayı içerisinde olacaktır. Tiyatro oyunumuzu çarşı meydanında sinema gösterimi olarak sunacağız. Ve etkinliğe devam Temmuz veya Ağustos ayında Seydiköylüler Derneği’nin düzenleyeceği KARADENİZ TURU olacaktır, gelmek isteyen tüm Seydiköy’lülere ve Gaziemir’lilere duyrulur. Saygılarımla. Hakan Süvari.

Detay
Dostluk ve Dayanışma Gecesi

Seydiköylüler Derneği 'Dostluk ve Dayanışma Gecesi' ne tüm halkımızı bekliyoruz. 
Sevgililer Günü haftasında buluşmak dileğiyle..

Detay
2020 DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİ

Seydiköylüler Derneğinimizin 10. yıl kuruluşuna özel düzenlemiş olduğu 10.yıl kutlama gecesinde,Siz Değerli Konuklarımızın katılımıyla harika bir eğlence yaşamak istiyoruz.

yer:Sealıght Resort Hotel Kuşadası

irtibat tel:0535 652 92 92

Detay